بازدید از نمایشگاه بین الملی کتاب تهران برگزار شد

گردشگری معلولان

موسسه ساحل امید با مشارکت و همکاری سامانه ایاب و ذهاب معلولان و جانبازان روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۶ برنامه علمی و فرهنگی بازدید از نمایشگاه بین الملی کتاب تهران را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ساحل امید این برنامه با حضور ۵۰ نفر از افراد دارای معلولیت عضو موسسه ساحل امید و همراهانشان با هدف بالا بردن سطح دانش و معلومات عزیزان دارای معلولیت در محل نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد.

در این برنامه جهت سهولت در امر ایاب و ذهاب دوستان دارای معلولیت، از شش نقطه سطح شهر تهران اتوبوس های ویژه افراد دارای معلولیت سرویس دهی به شرکت کنندگان در این برنامه رو انجام دادن و این چقدر خوبه که همه شهروندان در جامعه دیده میشن، بهشون بها داده میشه و احساس میکنند که سهمی در شهرشون دارند.

در پایان جا داره تا از همه عزیزانی که در برپایی این برنامه صمیمانه ما رو یاری دادند به ویژه مدیریت و پرسنل دلسوز سامانه ایاب و ذهاب معلولان و جانبازان شهرداری تهران و همیاران عزیز، مهربان و همیشه همراه ساحل امید تشکر و قدردانی کنیم .

مدیر همیاران این برنامه:

هدیه هدایتی

همیاران این برنامه:

خانم ها زهرا سینجلی، هانیه شهبازی، نفس نوربین و آقایان ناصر رحیمی، عباس روشن، علی رجبی، مجتبی یادگار،محمدامین علی اصغرپور، حسین علیزاده و همیار داوطلب جمشید سلیمی

گالری تصاویر این برنامه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *