پیام تبریک به مناسبت سال نو

سال جدید

به نام خدایی که بود و همیشه هست

بر ما سالی گذشت و بر زمین گردشی و بر روزگار حکایتی

سال ۹۵ سالی پر از فراز و نشیب برای نهالِ چهارساله ساحل امید بود که می رود تا در میان همه‌ سختی‌ها و آسانی‌ها، راه خودش را پیدا کند، ریشه بدواند و به درختی تنومند تبدیل گردد. اما امسال با وجود همه‌ی سختی‌هایی که به لطف خداوند مهربان پشت سر گذاشتیم، لحظه‌های شیرینی را نیز در کنار یکدیگر تجربه کردیم.

لحظه هایی ناب از جنس محبت و مملو از همدلی و نوع دوستی. لحظه هایی که بی شک بدون همراهی تک تک شما ساکنان عزیز ساحل امید میسر نمیشد.

خرسندیم که در این راه دوستان زیادی با ما هم مسیر شده اند و به جمع ما پیوستند و اکنون با کوله باری از تجربه، دفتر ۹۵ را خواهیم بست و همه با هم به استقبال بهاری نو و شروعی دوباره خواهیم رفت.

امید که سال جدید، سالی سرشار از خبرهای خوب و خوش برای همه هموطنان به ویژه ساکنان محترم ساحل امید باشد. سالی که در آن مهربانی، مسئولیت پذیری اجتماعی و عشق به همنوع بیش از پیش گردد و همه با هم با همدلی و اتحاد بیشتر در پی رفع مشکلات جامعه باشیم. مشکلاتی که شاید با اندکی تفکر و تواضع براحتی مرتفع خواهند شد.

امید که در سال جدید نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی نیز با تصویب قانون جامع حمایت از حقوق معلولان گامی بزرگ و موثر در راستای احقاق حقوق شهروندی ۱۵% از افراد جامعه بردارند و دغدغه های مشترک این قشر از جامعه را برطرف کنند.

در پایان جا دارد تا از همه نیک اندیشان و عزیزانی که در این سال ها با داشتن دغدغه های مشترک، صادقانه و خالصانه ساحل امید را در راه رسیدن به اهدافش یاری کرده اند به ویژه گروه همیاران داوطلب عزیز، مهربان و دلسوز ساحل امید که همیشه یکی از اصلی ترین ارکان ساحل امید بوده و هستند صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.

با آرزوی سالی سرشار از سلامتی، موفقیت و شادی برای همه شما عزیزان

الا ای ساحل امید، سعیِ عاشقان دریاب

که ما کشتی در این طوفان به سودای تو می‌رانیم

با احترام

شهرام مبصر

مدیرعامل موسسه ساحل امید

از شما دعوت می کنیم تا در ادامه خلاصه‌ای از اهم فعالیت‌های موسسه پیام‌آوران ساحل امید را در سال ۹۵ ملاحظه فرمایید:

  • جهت ملاحظه گزارش عملکرد موسسه‌ پیام‌آوران ساحل امید در سال چهارم فعالیت خود

            (اسفند ۹۴-اسفند ۹۵) اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *