سیزدهمین دوره رقابتهای باشگاهی تنیس روی میز جانبازان پایان یافت

1953304

در این مسابقات ۹۲ ورزشکار در قالب ۱۱ تیم حضور داشتندو مسابقات در دو بخش ایستاده و نشسته، در ۱۰ کلاس پزشکی مختلف برگزار شد.

وی افزود: در پایان مسابقات، در بخش ایستاده تیم هیات قم قهرمان شد، عنوان نایب قهرمانی به شهرداری تبریز رسید و شهرداری کلاله گلستان نیز سوم شد. در بخش نشسته نیز تیم بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران در جایگاه اول ایستاد، موسسه مالی و اعتباری عسکریه خراسان رضوی دوم شد و تیم های هیات البرز و شهرداری تبریز به عنوان سوم مشترک دست یافتند.

مهدی آرمندنیا، رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولان با اعلام این خبر گفت: در این مسابقات تیم های هیات همدان، شهید نمر تهران، بنیاد شهید و امورایثارگران تهران، هیات البرز، هیات قم، شهرداری تبریز، هیات خراسان رضوی، موسسه مالی و اعتباری عسکریه خراسان رضوی و شهرداری کلاله گلستان حضور داشتند و برخی از این تیم ها در هر دو گروه نشسته و ایستاده بازیکن اعزام کرده بودند و دو تیم داشتند.

آرمند نیا افزود: مسابقات طی روزهای ۱۷ و ۱۸ دی ماه به میزبانی قزوین برگزار شد و در کنار آن یک دوره بازآموزی جهت آشنایی داوران، مربیان و بازیکنان حاضر در مسابقات با آخرین تغییرات روی داده در قوانین و مقررات، به مدرسی حسین کریم پور، داور بین المللی تنیس روی میز برگزار شد.

وی در ادامه گفت: دز پایان به نفرات برتر کلاس‌های ده گانه، جوایزی اهدا شد و تیم های برتر نیز کاپ و مدال قهرمانی دریافت کردند. البته جای خوشحالی داشت که تنی چند از پیشکسوتان رشته تنیس روی میز با حضور خود باعث هر چه پر رونق تر شدن این رقابتها شده بودند.

رئیس انجمن تنیس روی میز در پایان خاطر نشان کرد: سطح فنی مسابقات قابل قبول بود و حضور ملی پوشان و بازیکنان جوان بر افزایش کیفیت رقابتها افزوده بود. جا دارد از همکاری حسین کریم پور، سرپرست فنی و حسن سرحدی، سرداور مسابقات و نیز کلیه عزیزانی که در برگزاری این رقابت ها با انجمن تنیس روی میز همکاری داشتند، قدردانی کنم.

سیزدهمین دوره رقابتهای باشگاهی تنیس روی میز جانبازان و معلولان، عصر روز گذشته، ۱۸ دی ماه در قزوین پایان یافت

منبع : مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *