هیئت عزاداری معلولان قمر بنی هاشم برگزار شد

هیئت عزاداری معلولان قمر بنی هاشم

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ

موسسه ساحل امید امسال نیز برای سومین سال متوالی به لطف خدا و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان “هیئت عزاداری معلولان قمر بنی هاشم (ع)” را برپا کرد.
به گزارش روابط عمومی ساحل امید این مراسم روز دوشنبه ۱۹ مهرماه ۹۵ مصادف با ۸ محرم الحرام (شب تاسوعا) با حضور جناب آقای مهندس موسوی شهردار محترم ناحیه ۴ منطقه ۲ تهران و جناب آقای محبی مدیر اجتماعی این ناحیه و با استقبال پرشور بیش از ۲۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت و خانواده های این عزیزان برگزار شد.

در این مراسم معنوی قرائت زیارت عاشورا، برپایی مجلس روضه، نوحه سرایی و سینه زنی از برنامه هایی بود که با حضور مداحان اهل بیت (ع) به ویژه جناب آقای افضلی و هنرمند نابینا محمد رحیمی (نوازنده نی) پس از نماز مغرب و عشاء تا پاسی از شب در هیئت عزاداران موسسه ساحل امید برگزار شد.

در پایان جا دارد تا تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشیم از بانیان هیئت جونان قمر بنی هاشم (ع) و همگی همیاران عزیز ساحل امید که در این برنامه نیز همچون دیگر برنامه های موسسه، بسیار دلسوزانه و صادقانه ما را در برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم یاری دادند.

مسئول همیاران: سونیا شناسی
همیاران این برنامه:
خانم ها: فاطمه نصرآبادی، مونا ملکان، آنا شناسی، فاطمه دیناروند، هما میرزایی، مهیا محمدخانی، نازنین عبایی و آقایان رشید دلیر، جواد روحانی، احمدرضا کریمی، ناصر رحیمی و کمال خرمشاهی
گالری تصاویر این مراسم:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *