مسابقات ورزشی جام رمضان برگزار شد

ورزش معلولان

موسسه پیام آوران ساحل امید با مشارکت و همکاری اداره تربیت بدنی شهرداری ناحیه ۴ منطقه ۲ تهران، دبیرخانه ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سمن های منطقه ۲ تهران، سامانه حمل و نقل جانبازان و معلولان و مجموعه تخصصی تیراندازی پردیسان به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، روز پنج شنبه ۹۵/۳/۲۰ مسابقات ورزشی و تفریحی ویژه افراد دارای معلولیت را برگزار کرد.

مسابقات ورزشی معلولان
به گزارش روابط عمومی ساحل امید این مسابقات با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از افراد دارای معلولیت و همراهانشان با هدف تقویت روحیه، بالا بردن حس اعتماد به نفس و ایجاد نشاط و شادابی و تشویق و ترغیب عزیزان دارای معلولیت به مشارکت فعال در عرصه های مختلف ورزشی، در محیطی شاد برگزار شد.

مسابقات ورزشی معلولان
شرکت کنندگان در این مسابقات در سه رشته ورزشی تیراندازی با تفنگ، تیراندازی با کمان و دارت در مجموعه تخصصی تیراندازی پردیسان هم به رقابت پرداختند که در پایان مراسم نیز به نفرات برتر هر رشته به رسم یادبود جوایز نفیسی اهدا شد.

مسابقات ورزشی معلولان
لازم به توضیح است که در این برنامه جهت سهولت در امر ایاب و ذهاب دوستان دارای معلولیت، از پنج نقطه شهر تهران اتوبوس های مناسب سازی شده ویژه افراد دارای معلولیت سامانه حمل و نقل جانبازان و معلولان سرویس دهی به شرکت کنندگان در این برنامه را به صورت رفت و برگشت انجام داد.

مسابقات ورزشی معلولان
در پایان جا داره تا از همه عزیزانی که در برپایی هر چه بهتر این برنامه ما را صمیمانه یاری دادند، به ویژه جناب آقای محبی مدیر واحد فرهنگی و اجتماعی و جناب آقای شهبازی کارشناس تربیت بدنی شهرداری ناحیه ۴ منطقه ۲ تهران، جناب آقای سرشار مدیریت و همکاران دلسوزشان در مجموعه تخصصی تیراندازی پردیسان، جناب آقای مهندس زارع مدیریت و پرسنل دلسوز سامانه ایاب و ذهاب معلولان و جانبازان شهرداری تهران و همیاران عزیز، مهربان و همیشه همراه ساحل امید تشکر و قدردانی کنیم.

مسابقات ورزشی معلولان

مسابقات ورزشی معلولان

نفرات برتر در این مسابقات:
رشته تیراندازی با تفنگ:
نفر اول: آقای مصطفی نطام دوست
نفر دوم: خانم سعیده سادات سجادی
نفر سوم: آقای غلامرضا باقری

رشته تیر و کمان:
نفر اول: آقای هادی افخمی
نفر دوم: آقای جمشید سلیمی
نفر سوم: آقای داوود کافی

رشته دارت:
نفر اول: خانم یوسفی
نفر دوم: آقای شریعت
نفر سوم: خانم گلزار چراغی

همیاران این برنامه:
خانم ها: فاطمه نصرآبادی، زینب عسگری زاده، عفت قلخانی، ستاره خلیل نژاد، معصومه فرهادی، فاطمه دیناروند، روژینا رحیمی، بنفشه قاهری، مهسا طالقانی، مرجان میرشفیعی، آنا شناسی و آقایان: علی رضا رضایی، محمدرضا رضایی، محسن شهیدی، سعید بیگلری، صمد ملک لی، مهدی ملک لی و ناصر رحیمی

 

گالری تصاویر این برنامه:

مسابقات ورزشی معلولان

مسابقات ورزشی معلولان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *