مطالبات معلولان در جلسه فراکسیون معلولان پیگیری می‌شود

معلول

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون معلولان از برگزاری جلسه این فراکسیون با رییس سازمان بهزیستی برای پیگیری مطالبات معلولان خبر داد و گفت که این فراکسیون در آینده با وزیر کشور و معاون وزارت بهداشت هم دیدار خواهد کرد.

 فاطمه آلیا اظهار کرد: در جلسه فراکسیون معلولان با رییس سازمان بهزیستی که عصر روز سه‌شنبه برگزار می‌شود، رییس سازمان بهزیستی گزارشی از عملکرد، اقدامات و خدماتی که برای معلولان صورت گرفته، ارائه خواهد کرد و متقابلا اعضای فراکسیون درخصوص دیرکرد تقدیم لایحه اصلاح قانون جامع حمایت از معلولان صحبت‌هایی خواهند داشت.

 وی افزود: موارد پیشنهادی مربوط به بودجه سال ۹۲ که در کمیسیون اجتماعی به تصویب رسیده، برای تصویب در کمیسیون تلفیق و صحن علنی نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. اعضای فراکسیون همچنین پیگیری تسهیلات بیشتر و خدمات بیمه‌ای به معلولان تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند و تلاش دارند این خدمات به بخش خصوصی جهت پیدا نکند چراکه هزینه بالایی ایجاد خواهد کرد.

 آلیا همچنین گفت که فراکسیون معلولان در سال جاری جلسات منظمی برای پیگیری مطالبات معلولان برگزار خواهد کرد و از جمله با وزیر کشور درخصوص پیگیری مناسب‌سازی خیابان‌ها و همچنین معاون وزیر بهداشت دیدار خواهد کرد.

منبع: ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *