قندون جهیزیه بصورت ویژه اکران شد

sahel-omid-18

روز یکشنبه ۱۲ مهرماه ۹۴ فیلم سینمایی”قندون جهیزیه” برای تعداد بیش از ۷۰ نفر از ساکنان ساحل امید بصورت اختصاصی و ویژه اکران شد.

به گزارش روابط عمومی ساحل امید این برنامه توسط موسسه ساحل امید و با همکاری و مشارکت انجمن ضایعات نخاعی استان تهران و با حضور آقایان علی ملاقلی پور کارگردان فیلم و سیامک ادیب بازیگر سینما و تلویزیون در سالن آمفی تئاتر سرای محله ایوانک برگزار شد.

نقد و بررسی فیلم سینمایی قندون جهیزیه

نقد و بررسی فیلم سینمایی قندون جهیزیه

 

در ابتدای برنامه راس ساعت ۱۷ فیلم پخش شد و بعد از تماشای آن، جلسه نقد و بررسی فیلم برگزار شد که در این قسمت از برنامه آقای ملاقلی پور به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند و در پاسخ به سوال یکی از تماشاچیان دارای معلولیت مبنی بر اینکه با توجه به مشکلات شهروندان دارای معلولیت در سطح جامعه اعم از فرهنگی و اجتماعی، چرا فیلمی با این موضوع تهیه و تولید نمی کنید بیان کردند که اگر یک داستان یا فیلم نامه خوب و قوی در این راستا به من پیشنهاد شود حتمابرای تولید یک فیلم خوب و تاثیرگذار اقدام خواهم کرد و حتی پست الکترونیکی خود را در اختیار حاضران قرار داد تا شرکت کنندگان در این برنامه بتوانند موضوعات یا داستان های پیبشنهادی خود را برای ایشان ارسال کنند.

اکران ویژه فیلم سینمایی قندون جهیزیه برای افراد دارای معلولیت

اکران ویژه فیلم سینمایی قندون جهیزیه برای افراد دارای معلولیت

 

این برنامه که در ساعت ۱۶:۳۰ آغاز شده بود، در ساعت ۲۰:۳۰ به پایان رسید که در پایان این برنامه نیز از جناب آقای صادقی دبیر کانون معلولان محله ایوانک به پاس زحماتشان در این محله تقدیر به عمل آمد.

در پایان جا داره تا از همه عزیزانی که ما را در برپایی هر چه بهتر این برنامه یاری دادند به ویژه سرکار خانم صفری زاده مدیر محله و خانم فرشته صادقی عضو هیئت امناء سرای محله ایوانک، آقایان ملاقلی پور، ادیب و همه همیاران دلسوز و مهربان ساحل امید کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

مدیر این برنامه: حامد حلمی

همیاران این برنامه:

خانم ها مرضیه فرخی، فاطمه نصرآبادی، آنا شناسی، سحر همتی و آقایان علیرضا رضایی، علی مسجدی، محسن شهیدی و سیامک ادیب

 

بهترین ها را برای شما آرزومندیم

موسسه پیام آوران ساحل امید

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *