بازدید از نمایشگاه بین الملی کتاب تهران برگزار شد

نمایشگاه کتاب

موسسه ساحل امید با مشارکت و همکاری سامانه ایاب و ذهاب معلولان و جانبازان روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۵ برنامه علمی بازدید از نمایشگاه بین الملی کتاب تهران را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ساحل امید این برنامه با حضور ۱۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت عضو موسسه ساحل امید و همراهانشان با هدف بالا بردن سطح دانش و معلومات عزیزان دارای معلولیت در محل جدید نمایشگاه تهران (شهر آفتاب) برگزار شد.

http://www.pasogroup.com/wp-content/uploads/2016/05/photo_2016-05-11_21-28-42.jpg

لازم به توضیح است که نمایشگاه جهت تردد افراد دارای معلولیت مناسب سازی شده بود و فقط چند نکته در همین راستا به نظر شرکت کنندگان در این برنامه رسید که پیشنهاد میدیم تا شهرداری تهران بعد از تمام شدن نمایشگاه در فرصتی مناسب با دوستان فعال این حوزه مذاکراتی داشته باشند تا در رفع این موانع کارشناسانه تر نظر داده بشه تا انشاالله تمام فضاهای این مجموعه برای حضور همه اقشار مهیا باشه.

اما در کل با توجه به اینکه ظاهرا در زمانی اندک این مجموعه بزرگ ایجاد شده امکانات خوب بود که این مهم بسیار جای قدردانی داره از مدیریت محترم شهری.

http://www.pasogroup.com/wp-content/uploads/2016/05/pic-site.jpg

در این برنامه جهت سهولت در امر ایاب و ذهاب دوستان دارای معلولیت، از هشت نقطه شهر تهران اتوبوس های ویژه افراد دارای معلولیت سرویس دهی به شرکت کنندگان در این برنامه رو انجام دادن و این چقدر خوبه که همه شهروندان در جامعه دیده میشن، بهشون بها داده میشه و احساس میکنند که سهمی در شهرشون دارند.

در پایان جا داره تا از همه عزیزانی که در برپایی این برنامه صمیمانه ما رو یاری دادند به ویژه مدیریت و پرسنل دلسوز سامانه ایاب و ذهاب معلولان و جانبازان شهرداری تهران، مدیریت و پرسنل محترم رعد الغدیر و همیاران عزیز، مهربان و همیشه همراه ساحل امید تشکر و قدردانی کنیم .

مدیر هماهنگی این برنامه:

مرضیه فرخی

همیاران این برنامه:

خانم ها آنا شناسی، عفت قلخانی، فاطمه دیناروند، مینا توانا، ستاره خلیل نژاد، معصومه فرهادی و آقایان ناصر رحیمی، عباس روشن، علیرضا رضایی، محسن شهیدی

گالری تصاویر این برنامه:

به امید آینده ای بهتر

موسسه پیام آوران ساحل امید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *