دوره های آموزشی ساحل امید

سیزدهمین دوره رقابتهای باشگاهی تنیس روی میز جانبازان پایان یافت

1953304

در این مسابقات ۹۲ ورزشکار در قالب ۱۱ تیم حضور داشتندو مسابقات در دو بخش ایستاده و نشسته، در ۱۰ کلاس پزشکی مختلف برگزار شد.

وی افزود: در پایان مسابقات، در بخش ایستاده تیم هیات قم قهرمان شد، عنوان نایب قهرمانی به شهرداری تبریز رسید و شهرداری کلاله گلستان نیز سوم شد. در بخش نشسته نیز تیم بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران در جایگاه اول ایستاد، موسسه مالی و اعتباری عسکریه خراسان رضوی دوم شد و تیم های هیات البرز و شهرداری تبریز به عنوان سوم مشترک دست یافتند.

مهدی آرمندنیا، رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولان با اعلام این خبر گفت: در این مسابقات تیم های هیات همدان، شهید نمر تهران، بنیاد شهید و امورایثارگران تهران، هیات البرز، هیات قم، شهرداری تبریز، هیات خراسان رضوی، موسسه مالی و اعتباری عسکریه خراسان رضوی و شهرداری کلاله گلستان حضور داشتند و برخی از این تیم ها در هر دو گروه نشسته و ایستاده بازیکن اعزام کرده بودند و دو تیم داشتند.

آرمند نیا افزود: مسابقات طی روزهای ۱۷ و ۱۸ دی ماه به میزبانی قزوین برگزار شد و در کنار آن یک دوره بازآموزی جهت آشنایی داوران، مربیان و بازیکنان حاضر در مسابقات با آخرین تغییرات روی داده در قوانین و مقررات، به مدرسی حسین کریم پور، داور بین المللی تنیس روی میز برگزار شد.

وی در ادامه گفت: دز پایان به نفرات برتر کلاس‌های ده گانه، جوایزی اهدا شد و تیم های برتر نیز کاپ و مدال قهرمانی دریافت کردند. البته جای خوشحالی داشت که تنی چند از پیشکسوتان رشته تنیس روی میز با حضور خود باعث هر چه پر رونق تر شدن این رقابتها شده بودند.

رئیس انجمن تنیس روی میز در پایان خاطر نشان کرد: سطح فنی مسابقات قابل قبول بود و حضور ملی پوشان و بازیکنان جوان بر افزایش کیفیت رقابتها افزوده بود. جا دارد از همکاری حسین کریم پور، سرپرست فنی و حسن سرحدی، سرداور مسابقات و نیز کلیه عزیزانی که در برگزاری این رقابت ها با انجمن تنیس روی میز همکاری داشتند، قدردانی کنم.

سیزدهمین دوره رقابتهای باشگاهی تنیس روی میز جانبازان و معلولان، عصر روز گذشته، ۱۸ دی ماه در قزوین پایان یافت

منبع : مهر

آموزش هنر زیبای غزال تراشی با چوب

صنایع دستی - پیکر تراشی - غزال تراشی

موسسه پیام آوران ساحل امید در راستای کارآفرینی اعضاء موسسه، دوره آموزشی این هنر زیبا را در ۸ جلسه تحت نظر مربیان مجرب، بصورت تضمینی و با تخفیف ویژه برای افراد دارای معلولیت و یا یک نفر از اعضاء خانواده این عزیزان برگزار می کند.

ضمناً ارگانها، سازمانها و عموم هموطنان عزیزمان می توانند در راستای حمایت از کارآفرینی و اشتغال، جهت تهیه تندیس ها و هدایا برای همایشها یا عزیزان خود، از محصولات متنوع، زیبا و ماندگار موسسه با قیمتی مناسب خریداری فرمایند.

همه روزه از طریق تلفن های دفتر موسسه به شماره های  ۶۶۵۱۶۱۹۵-۰۲۱ یا ۰۹۳۹۶۴۸۳۶۳۳ از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۵ پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

هموطنان ساکن در خارج از کشور نیز می توانند جهت سفارشات خود از طریق پست الکترونیکی info@pasogroup.com با ما ارتباط برقرار کنند.

هنر، موجودیت هنرمند است که بتواند زیبایی بیافریند و آنچه هنرمند بیافریند جمال و زیبایی است، پس برای داشتن یک دکوراسیون زیبا لازم نیست وسایل گران بخریم. ارمغان ما به شما آموزش این زیبایی ها است با قیمتی مناسب.

جهت تماشای عکس های زیر در سایز بزرگ روی آنها کلیک کنید:

 

 

 

 

آموزش هنر زیبای سوخته نگاری روی چوب

سوخته نگاری روی چوب - نام کار: مینیاتور عشق - قیمت کار به همراه قاب: 60000 تومان

موسسه پیام آوران ساحل امید در راستای کارآفرینی اعضاء موسسه، دوره آموزشی این هنر زیبا را در ۱۲ جلسه تحت نظر مربیان مجرب، بصورت تضمینی و با تخفیف ویژه برگزار می کند.

ضمناً ارگانها، سازمانها و عموم هموطنان عزیزمان می توانند در راستای حمایت از کارآفرینی و اشتغال، جهت تهیه تندیس ها و هدایا برای همایشها یا عزیزان خود، از محصولات متنوع، زیبا و ماندگار موسسه با قیمتی مناسب خریداری فرمایند.

از طریق تلفن موسسه به شماره ۴۴۲۹۳۲۷۰– ۰۲۱ از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۶ پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

ضمناً هموطنان ساکن در خارج از کشور نیز می توانند جهت سفارشات خود از طریق پست الکترونیکی info@pasogroup.com با ما ارتباط برقرار کنند.

تاریخچه سوخته نگاری:

هنر زیبای سوخته نگاری روی چوب از هنرهای اصیل و فراموش شده ایران کهن می باشد که در خواب خوش فردا به سر می برد. این هنر بسیار زیبا و فوق العاده جذاب دارای تکنیکها و روشهای اجرایی فراوان می باشد که توسط هنرمندان با ذوق ایران دوباره جایگاه اصلی خود را پیدا کرده است. این هنر قابلیت کاربردی شدن را نیز دارد. قدمت این هنر به چند هزار سال قبل برمیگردد که بارزترین نشانه از این هنر در موزه ایران باستان روی استخوان عقاب میباشد.

چوبهایی که بهترین اجرای هنری را در بردارند شامل شمشاد، گردوی سفید و افرای جنگلی میباشند. ابزار معمول این هنر در حال حاضر هویه ۴۰ وات میباشد که بیشترین کاربرد را در این هنر دارد.

عزیزان می توانند در صورت کلیک بر روی هر عکس سایز و قیمت محصولات را نیز مشاهده فرمایند: