ما و تلویزیون

گزارش تلویزیونی برنامه درشهر با عنوان فرازها را فرمانده و نشیب ها را شکیبا

تلویزیون و معلولان

با همکاری موسسه پیام آوران ساحل امید به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت ( ۱۲ آذرماه – ۳ دسامبر) گزارش تلویزیونی “برنامه در شهر” در مورد مشکلات افراد دارای معلولیت در سطح شهر تهیه و در روز سه شنبه ۱۲ آذرماه ۱۳۹۲ از شبکه ۵ سیما پخش شد.

با تشکر فراوان از تمامی دست اندرکاران برنامه تلویزیونی درشهر به ویژه جناب آقای احمد اطراقچی، سرکار خانم آزادی و سرکار خانم رستگارپور

کلیپ تصویری حمایت سفیر صلح موسسه ساحل امید از تیم مذاکره کنندگان هسته ای

سفیر صلح ساحل امید

سفیر صلح موسسه پیام آوران ساحل امید، جناب آقای “منوچهر نامجو” قهرمان ویلچررانی ایران به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت (۱۲آذرماه – ۳ دسامبر) و در حمایت از جناب آقای دکتر ظریف و تیم مذاکره کنندگان هسته ای ایران از مزار شهدای هسته ای امام زاده صالح تهران تا مزار شهدای گمنام قم را در طول سه شبانه روز با ویلچر و با شعار” با هم به سوی صلح جهانی”طی کرد.

از دوستان عزیز دعوت می کنیم تا این کلیپ زیبا و بسیار تاثیرگذار زیر رو که نشان دهنده اراده و توانمندی های یک انسان با شرایط ویژه هست رو تماشا کنید.

پ ن ۱: در صورت تمایل این کلیپ رو برای دوستان خودتون هم به اشتراک بذارید تا بیشتر به توانایی های هر انسان به خصوص خودشون پی ببرن.

پ ن ۲: عزیزان می توانند جهت مطالعه گزارش کامل این برنامه اینجا کلیک فرمایند

ی ن ۳: مدت زمان کلیپ ۷ دقیقه است.

شاد و پیروز باشید

برنامه تلویزیونی امروز هنوز تموم نشده

معلولان و صدا و سیما
 مدیرعامل موسسه ساحل امید روز سه شنبه مورخ ۱۴ آبان ۱۳۹۲ میهمان برنامه زنده تلویزیونی”امروز هنوز تموم نشده”از شبکه یک سیما بودند. موضوع این برنامه احترام به حقوق شهروندی و قوانین اجتماعی بود که آقای شهرم مبصر مدیرعامل موسسه ساحل امید به بیان مشکلات شهروندی افراد دارای معلولیت در سطح جامعه پرداختند.

با تشکر از جناب آقای ارغوانی تهیه کننده، جناب آقای طایفه مدیرتولید و جناب آقای پدرام کریمی مجری موفق این برنامه تلویزیونی.

همایش جامعه ایمن و شهروندان آسیب‌پذیر

همایش جامعه ایمن و شهروندان آسیب پذیر
موسسه پیام آوران ساحل امید همایش جامعه ایمن و شهروندان آسیب پذیر را با همکاری کمیته راهبری جامعه ایمن شهرداری منطقه ۲ تهران و مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در روز پنجشنبه مورخ دوم اسفندماه ۱۳۹۱ برگزار کرد. گزارش این همایش در روز یکشنبه پتجم اسفندماه ۱۳۹۱ در برنامه تلویزیونی “درشهر” از شبکه ۵ سیما پخش شد.

با تشکر فراوان از تمامی دست اندرکاران برنامه تلویزیونی درشهر به ویژه جناب آقای احمد اطراقچی و سرکار خانم رستگارپور

 

 

پیگیری گزارش تلویزیونی “ضمانت اجرایی با چه کسی است؟” از مسئولان مربوطه

صدا و سیما
پیگیری گزارش تلویزونی برنامه در شهر با موضوع “ضمانت اجرایی با چه کسی است؟ ” از معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور

با تشکر فراوان از تمامی دست اندرکاران برنامه تلویزیونی درشهر به ویژه جناب آقای احمد اطراقچی و سرکار خانم رستگارپور

جهت مشاهده این گزارش تلویزیونی اینجا کلیک کنید

گزارش تلویزیونی برنامه درشهر با عنوان ضمانت اجرایی با چه کسی است؟

صدا و سیما
با همکاری موسسه پیام آوران ساحل امید گزارش تلویزیونی “برنامه در شهر” در مورد مشکلات ناشی اشغال فضای پارک ویژه خودرو افراد دارای معلولیت و عدم ضمانت اجرایی و فرهنگ سازی در این مورد با موضوع “ضمانت اجرایی با چه کسی است؟” تهیه و در روز یکشنبه یکم بهمن ماه ۱۳۹۱ از شبکه ۵ سیما پخش شد.

با تشکر فراوان از تمامی دست اندرکاران برنامه تلویزیونی درشهر به ویژه جناب آقای احمد اطراقچی و سرکار خانم رستگارپور

جهت مشاهده این گزارش تلویزیونی اینجا کلیک کنید