مسابقات ورزشی

مسابقات ورزشی افراد دارای معلولیت برگزار شد

ورزش معلولان

موسسه پیام آوران ساحل امید با مشارکت و همکاری انجمن خانواده ناشنوایان ایران، کانون معلولان، اداره تربیت بدنی و اداره سلامت شهرداری منطقه ۲ تهران، ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت های سمن های شهر تهران به مناسبت استقبال از فصل زیبای پاییز، روز سه شنبه ۹۴/۶/۲۴ مصادف با سالروز ازدواج مبارک حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، مسابقات ورزشی و تفریحی ویژه افراد دارای معلولیت را در منطقه ۲ تهران برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی ساحل امید این مسابقات با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت اعم از جسمی – حرکتی و ناشنوایان و خانواده های آنان و با هدف تقویت روحیه، بالا بردن حس اعتماد به نفس و ایجاد نشاط و شادابی در شهروندان دارای معلولیت در محیطی شاد برگزار شد.

شرکت کنندگان در این مسابقات در چهار رشته ورزشی تیر و کمان، دارت، بوچیا و طناب کشی در زمین چمن برق آلستوم واقع در منطقه ۲ تهران با هم به رقابت پرداختند که در پایان مراسم نیز به نفرات برتر هر رشته به رسم یادبود جوایزی اهدا شد.

لازم به توضیح است که در حاشیه برگزاری این مسابقات ایستگاه سلامتی توسط اداره سلامت منطقه ۲ تهران برپا شد که در این ایستگاه سنجش میزان فشار خون و قند خون مدعوین علاقمند، بصورت رایگان انجام و توصیه های پزشکی به این عزیزان داده شد .

ساکنان ساحل امید؛

گوش کنید…

صدای نفس های پاییز را می شنوید؟

زیباترین فصل خدا می آید، غم واندوهتان را به برگ درختان آویزان کنید، چند روز دیگر میریزند،

پیشاپیش پاییزتان مبارک.

 

نفرات برتر در این مسابقات:

رشته بوچیا:

نفر اول: امیرحسین پناهی

نفر دوم: رضا شفیعی

نفر سوم: امیر سادسی

رشته تیر و کمان:

نفر اول: میرحسین حسینی

نفر دوم: زهرا حجتی

نفر سوم: محمدحسین ورزیده

رشته دارت:

نفر اول: علی رضا فلاح راد

نفر دوم: فرزاد روحی

نفر سوم: امیر مظلومی

تقدیرهای ویژه:

محمد بیگدلی مربی دارای معلولیت تیم بوچیا

حامد راسخ رزم

مهدی راسخ رزم

سحر مسعودپور

 

همیاران این برنامه:

خانم ها: فاطمه نصرآبادی، مرضیه فرخی، نیکو تاجداری، آنا شناسی، سحر همتی و آقایان: حامد حلمی، علی رضا رضایی، محمدرضا رضایی، محسن شهیدی

با آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان

موسسه پیام آوران ساحل امید

مسابقات ورزشی جام رمضان

مسابقات ورزشی و تفریحی جام رمضان

موسسه پیام آوران ساحل امید با همکاری اداره تربیت بدنی و اداره سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۲ تهران و کانون های معلولان مناطق ۲ و ۵ تهران به مناسبت استقبال از ماه مبارک رمضان چهارشنبه ۱۲ تیرماه مسابقات ورزشی و تفریحی جام رمضان، ویژه جانبازان و افراد دارای معلولیت را در منطقه ۲ تهران برگزار کرد.

جهت مطالعه گزارش این برنامه اینجا کلیک کنید

 

جشنواره شهدای خلیج فارس

جشنواره ورزشي - تفريحي جانبازان و افراد دارای معلولیت در کنار درياچه شهداي خليج فارس

موسسه پیام آوران ساحل امید با همکاری دبیرخانه جامعه ایمن و اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه یک منطقه ۲۲ و کانون های معلولان مناطق ۲، ۷، ۱۱ و ۲۲ تهران به مناسبت روز جانباز، جشنواره ورزشی – تفریحی ویژه جانبازان و افراد دارای معلولیت را در روز سه شنبه ۹۲/۳/۲۱ برگزار کرد.

جهت مطالعه گزارش این برنامه اینجا کلیک کنید

مسابقات ورزشی و شاد تابستانه

مسابقات ورزشی تابستانه معلولان

موسسه پیام آوران ساحل امید با همکاری کانون معلولان منطقه ۲، کارگروه تخصصی افراد دارای معلولیت جامعه ایمن شهرداری منطقه ۲ تهران، اداره سلامت و اداره تربیت بدنی  شهرداری منطقه ۲ ، مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، انجمن باور و مرکز حمایت از ضایعات نخاعی ایران با حضور ۱۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت مسابقات ورزشی تابستانه را در سه رشته تیروکمان ، طناب کشی و بوچیا  برگزار کرد.

جهت مطالعه گزارش این برنامه اینجا کلیک کنید

راهپیمایی و ویلچررانی

همایش فرهنگی و ورزشی ویلچررانی سطح منطقه یک تهران

همایش ویلچررانی با همکاری اداره تربیت بدنی معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۱ و انجمن باور

جمعه ۲ مهر ماه ۱۳۸۹

مدیر برنامه: شهرام مبصر

جهت مطالعه گزارش این برنامه اینجا کلیک کنید