نمایشگاه ها

ساکنان ساحل امید در بازارچه خیریه بخشش

ساکنان ساحل امید در بازارچه خیریه بخشش

بازارچه خیریه بخشش به همت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و با حضور ۵۰ موسسه و انجمن فعال در حوزه های مختلف اجتماعی در سطح شهر تهران برگزار شد.

ساکنان ساحل امید در بازارچه خیریه بخشش

ساکنان ساحل امید در بازارچه خیریه بخشش

به گزارش روابط عمومی ساحل امید این بازارچه که به مدت سه روز از دوشنبه ۳۱ شهریورماه لغایت چهارشنبه ۱ مهرماه در محل بازار میوه و تره بار قزل قلعه از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ شب برپا بود، با استقبال بسیار پرشور مردم، هنرمندان و مسئولان روبرو گردید. موسسه ساحل امید نیز با غرفه صنایع دستی نفیس و زیبای اعضاء موسسه در این بازارچه حضوری فعال داشت.

ساکنان ساحل امید در بازارچه خیریه بخشش

ساکنان ساحل امید در بازارچه خیریه بخشش

سرکار خانم دکتر الهه راستگو عضو محترم شورای اسلامی شهر تهران، جناب آقای مهندس نیکوفکر معاون محترم فرهنگی سازمان میادین میوه و تره بار و هنرمندانی همچون آقایان فرشید فهیم مجری تلویزیون،. مرتضی کاظمی و کوروش معصومی بازیگر تلویزیون و بهرنگ دزفولی زاده عکاس صدا و سیما از جمله عزیزانی بودند که از این بازارچه و غرفه ساحل امید بازدید کردند.

همیاران این برنامه:

خانم ها: عفت قلخانی، زینب عسگری زاده، فاطمه نصرآبادی، مرضیه فرخی، سحر همتی، مهسا حسینی طالقانی، کیمیا موهبتی، فرشته صادقی و آقایان حمیدرضا مجد و امیرحسین ورپشتی

گالری تصاویر این برنامه:

بهترین ها را برایتان آرزومندیم

موسسه پیام آوران ساحل امید

بازارچه بارش محبت برگزار شد.

بازارچه بارش محبت با همکاری موسسه پیام آوران ساحل امید و موسسه سپاس در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.

بنا به این گزارش بازارچه بارش محبت با همکاری موسسه پیام آوران ساحل امید و موسسه سپاس با هدف نشان دادن توانایی های افراد دارای معلولیت، بیماران مبتلا به سرطان و بهبود یافتگان از این بیماری و با حضور انجمن های ( پیام امید، بهنام دهش پور، کودکان نقص ایمنی، مجتمع رعد، کانون سندروم دان ) در روزهای پنجشنبه ۱۰ بهمن و جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب، برگزار شد، که به لطف خداوند مهربان و همراهی همه دوستان و همراهان موسسات، با استقبال خیل عظیمی از حامیان موسسات و انجمن های مردم نهاد و خیریه، هنرمندان و افراد نام آشنا مواجه شد.

از مهمترین بخش های این بازارچه حضور جناب آقای دکتر علی ربیعی، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و همتای سوری ایشان خانم “کنده شماط”، وزیر کار و امور اجتماعی سوریه که در راس هیاتی به ایران سفر کرده است در این بازارچه و بازدید از آن و آشنایی با اهداف و فعالیت های موسسات ساحل امید و سپاس بشمار می آید.

در پایان این بازدید نیز آقای شهرام مبصر مدیرعامل موسسه پیام آوران ساحل امید به رسم یادبود، با اهداء دو نمونه از تولیدات صنایع دستی موسسه، از حضور این عزیزان در این بازارچه قدردانی کرد.

با تشکر و قدردانی از مدیریت محترم موسسه سپاس سرکار خانم یارایی، تیم مدیریتی و اجرایی بازارچه بارش محبت به ویژه آقایان مسعود عزتی و مجتبی دلاوری و همه همیاران فهیم موسسه سپاس

و با تشکر ویژه از اعضاء تیم اجرایی موسسه ساحل امید، خانم ها مهسا طالقانی، سونیا شناسی، آنا شناسی،  فرشته صادقی و آقایان سید حامد حلمی، سید عماد حلمی و هنرمندان دارای معلولیت شرکت کننده در غرفه ساحل امید خانم ها آزاده چقا و مهسا خان احمدی

با آرزوی موفقیت و شادکامی برای شما عزیزان
موسسه پیام آوران ساحل امید

نمایشگاه جانبی دومین کنگره توانبخشی ایران

تقدیر مدیرعامل موسسه پیام آوران ساحل امید از جناب آقای دکتر پروانه دبیرعلمی کنگره