هیئت عزاداران معلولان قمر بنی هاشم (ع) برگزار شد

عزاداری معلولان

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ

موسسه ساحل امید امسال نیز همچون سال های گذشته به لطف خدا و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان “هیئت عزاداری معلولان قمر بنی هاشم (ع)” را برپا کرد.
به گزارش روابط عمومی ساحل امید این مراسم روز چهارشنبه ۲۹ مهرماه ۹۴ مصادف با ۷ محرم الحرام با حضور جناب آقای مهندس موسوی شهردار محترم ناحیه ۴ منطقه ۲ تهران و جناب آقای محبی مدیر اجتماعی این ناحیه و جناب آقای طاهریان دبیر شورایاری محله برق آلستوم و با استقبال پرشور بیش از ۲۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت و خانواده های این عزیزان برگزار شد.

http://www.pasogroup.com/wp-content/uploads/2015/10/azadari-3.jpg
در این مراسم معنوی قرائت زیارت عاشورا، برپایی مجلس روضه، نوحه سرایی و سینه زنی از برنامه هایی بود که با حضور مداحان اهل بیت (ع) به ویژه جناب آقای افضلی پس از نماز مغرب و عشا و تا پاسی از شب در هیئت عزاداران موسسه ساحل امید برگزار شد.

http://www.pasogroup.com/wp-content/uploads/2015/10/azadari-11.jpg
در پایان جادارد تا تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشیم از بانیان هیئت جونان قمر بنی هاشم (ع) و همگی همیاران عزیز ساحل امید که در این برنامه نیز همچون دیگر برنامه های موسسه، دلسوزانه و صادقانه ما را در برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم یاری دادند.

مسئول همیاران: سونیا شناسی
همیاران این برنامه:
خانم ها: نیکا خوشنویس، هدیه هدایتی، عفت قلخانی، زینب عسگری زاده، فاطمه نصرآبادی، سحر همتی، آنا شناسی، پاناما کوچ نژاد، فاطمه دیناروند، مریم وهابی و آقایان رشید دلیر، محسن شهیدی، امیرحسین ورپشتی، نادر ترکاشوند، داوود مقدم، علیرضا رضایی، حمید مجد و سجاد انتظاری
عکس و فیلم: رهام وزیری، آنا شناسی، فاطمه نصرآبادی

گالری تصاویر این مراسم:

با آرزوی قبولی عزاداری همگی عزیزان
اجرتان با اباعبدالله (ع)
التماس دعا
موسسه پیام آوران ساحل امید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *