گزارش دهکده سلامت پارک پرواز

کارآفرینی معلولان

 

کارآفرینی معلولان

همه ساله به مناسبت هفته سلامت (هفته اول اردیبهشت ماه) اداره های سلامت مناطق ۲۲ گانه تهران در مناطق خود دهکده سلامت را برپا می کنند. امسال نیز همچون سال های قبل به همت اداره کل سلامت و ادارات سلامت مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران این دهکده با احداث غرفه های اطلاع رسانی بیمارستان ها، مراکز دولتی و غیردولتی حوزه سلامت و کانون های سلامت محور با هدف اطلاع رسانی و ارائه خدمات رایگان به مردم از قبیل تست قندخون، تست فشارخون، مشاوره های پزشکی و سلامتی از ۱ الی ۷ اردیبهشت برپا شد.
امسال نیز به رسم هر سال موسسه ساحل امید به دعوت اداره سلامت شهرداری های مناطق ۲ و ۱۷ تهران در دهکده سلامت شهرداری پهنه شمال واقع در فرحزاد، پارک پرواز و پهنه جنوب واقع در ضلع جنوب حرم عبد العظیم روبروی درب پارکینگ حرم به مدت یک هفته اقدام به برپایی دو غرفه مجزا صنایع دستی اعضاء دارای معلولیت موسسه خود کرد.

کارآفرینی معلولان

موسسه ساحل امید در هر دو غرفه خود در این دهکده ها با تولیدات نفیس و بسیار زیبای صنایع دستی اعضاء هنرمند دارای معلولیت موسسه، از قبیل تابلوهای نقاشی رنگ روغن، تندیس های چوبی غزال، تابلوهای معرق و سوخته نگاری، تابلوهای خراش روی فلز، لباس های نخی زنانه و غیره حضوری چشمگیر داشت.
واحد چاپ موسسه ساحل امید نیز با هدف کارآفرینی افراد دارای معلولیت با چاپ تصاویر دلخواه عزیزان بر روی شال، تیشرت، بشقاب، لیوان، مگنت و غیره در طول مدت برگزاری این دهکده میزبان عزیزان بازدید کننده بود.

کارآفرینی معلولان

از همه عزیزانی که در این یک هفته نمایشگاه، مجموعه ساحل امید را حمایت و همراهی کردند بسیار سپاسگزاریم، به ویژه از پرسنل محترم موسسه و همیاران دلسوز، مهربان و همیشه همراهمان که مدیریت و اداره غرفه صنایع دستی موسسه را برعهده داشتند، کمال تشکر و قدردانی را داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *