ساکنان ساحل امید در لواسان

گردشگری معلولان

روز جمعه مورخ ۹۴/۶/۶ تعداد ۱۰۰ نفر از اعضاء موسسه ساحل امید و همراهانشان میهمان موسسه خیریه باغ بهشت واقع در لواسان بودند.

به گزارش روابط عمومی ساحل امید این جشن با حضور ۵۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت عضو موسسات فعال در حوزه معلولان و با هدف تقویت روحیه مثبت و شاد و بالا بردن حس اعتماد به نفس در شهروندان دارای معلولیت در باغ بهشت واقع در لواسان برگزار شد.

در این برنامه ساکنان ساحل امید طبق هماهنگی های قبلی سفر خود را در ساعت ۱۰ صبح از تهران آغاز کردند و با دو یک دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده، و ۱۵ دستگاه خودرو شخصی راهی منطقه زیبای لواسان شدند و در ساعت ۱۱ به باغ بهشت وارد شدند.

در این برنامه از شرکت کنندگان با چای، شربت، شیرینی و نهار پذیرایی شد و در فواصل برنامه نیز عزیزان از برنامه های متنوع و موسیقی های زنده و شاد لذت بردند.

در پایان بر خود لازم می دانیم تا از همه عزیزانی که ما را در برگزاری هر چه بهتر این سفر خاطره انگیز یاری دادند، به ویژه جناب آقای غایی مسئول هماهنگی اردوهای باغ بهشت و همکاران محترمشان، مسئولان محترم مجتمع آموزشی و نیکوکاری توانیابان موسی بن جعفر (ع) و همکاران محترمشان، اعضاء تیم باشگاه تفریحات موسسه و همگی همیاران مهربان، دلسوز و دوست داشتنی ساحل امید کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

بهترین ها را برایتان آرزومندیم

موسسه پیام آوران ساحل امید

گالری تصاویر این برنامه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *