گزارش تصویری اردوی یکروزه قم-جمکران

سفر زیارتی معلولان ساحل امید

به نام خدای خوبی ها

موسسه پیام آوران ساحل امید روز جمعه ۳۰ آبان ماه سفر زیارتی و معنوی قم – جمکران را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی ساحل امید این سفر با حضور۳۵ نفر از افراد دارای معلولیت و خانواده های آنان، با هدف تقویت روحیه معنوی و بالا بردن حس اعتماد به نفس در شهروندان دارای معلولیت برگزار شد. در این سفر کاروان زیارتی افراد دارای معلولیت سفر خود را ساعت ۹ صبح آغاز و ابتدا جهت اقامه نماز ظهر و عصر و دعا و نیایش به مسجد مقدس جمکران مشرف شدند.

کاروان زیارتی ساحل امید پس از صرف نهار در مسجد مقدس جمکران به سوی حرم بانوی عصمت و طهارت حضرت معصومه (س) حرکت کردند و پس از زیارت حرم حضرت معصومه (س) و توزیع وعده عصرانه در میان زائران ساعت ۱۶ به سمت تهران حرکت کردند و در ساعت ۱۸ سفر خود را به پایان رساندند.

مدیرعامل موسسه ساحل امید با بیان اینکه افراد دارای معلولیت در سطح شهر با مشکلاتی همچون عدم مناسب سازی شهری و عدم مناسب سازی وسایل حمل و نقل عمومی برای حضور مداومشان در سطح جامعه روبرو هستند، اظهار داشت: متاسفانه با وجود برگزاری اردوهای بسیار زیاد گردشگری، تفریحی و زیارتی ویژه افراد دارای معلولیت هنوز برای برگزاری چنین اردوهایی با مشکل نداشتن اتوبوس مناسب سازی شده ویژه ایاب و ذهاب افراد دارای معلولیت جهت سفرهای خارج از شهر مواجه هستیم و این مشکلی اساسی است که بنظر من مسئولان باید هر چه زودتر برای آن راه حل مناسبی پیدا کنند.

شهرام مبصرادامه داد: ما معتقدیم که با وجود تمام مشکلاتی که برای سفر معلولین وجود دارد اما این اردوها باید برگزار شوند، زیرا موجب تقویت روحیه در میان معلولان و خانواده هایشان می شود و ما نیز به امید روزی هستیم تا همه مشکلات پیش روی این قشر از جامعه به طور کاملا مرتفع گردد.

در پایان بر خود لازم می دانیم تا از همه عزیزانی که ما را در برگزاری هر چه بهتر این سفر خاطره انگیز یاری دادند، به ویژه همیاران مهربان، دلسوز و دوست داشتنی ساحل امید کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

مدیر برنامه: حامد حلمی

همیاران این برنامه :

خانم ها فرشته صادقی، کیمیا موهبتی، زینب عسگری زاده و فرشته نوجوان و آقایان سجاد انتظاری، علی مسجدی، عماد حلمی، میر مهدی حسینی و تشکر ویژه از همراهی ها و کمک های جناب آقای میرحسین حسینی

عکاسان این برنامه: علی مسجدی و عماد حلمی

التماس دعا

موسسه پیام آوران ساحل امید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *