ساحل امید در جشنواره سلامت

کارآفرینی معلولان

همه ساله به مناسبت هفته سلامت (هفته اول اردیبهشت ماه) اداره های سلامت مناطق ۲۲ گانه تهران در مناطق خود جشنواره سلامت را برپا می کنند.

امسال نیز همچون سال های قبل به همت اداره کل سلامت و ادارات سلامت مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران این جشنواره با احداث غرفه های اطلاع رسانی بیمارستان ها، مراکز دولتی و غیردولتی حوزه سلامت و کانون های سلامت محور با هدف اطلاع رسانی و ارائه خدمات رایگان به شهروندان از قبیل تست قندخون، تست فشارخون، مشاوره های پزشکی و سلامتی از ۱ الی ۷ اردیبهشت برپا شد.

امسال نیز به رسم هر سال موسسه ساحل امید به دعوت اداره سلامت شهرداری های منطقه ۲ تهران در جشنواره سلامت منطقه ۲ تهران از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه ۹۶ به مدت یک هفته در پارک شهرآرا اقدام به برپایی غرفه کرد.

موسسه ساحل امید در غرفه خود در این جشنواره با تولیدات نفیس و بسیار زیبای صنایع دستی اعضاء هنرمند دارای معلولیت موسسه حضوری چشمگیر داشت.

واحد چاپ موسسه ساحل امید نیز با هدف حمایت از کارآفرینی با چاپ تصاویر دلخواه عزیزان بر روی شال، تیشرت، بشقاب، لیوان، مگنت و غیره در طول مدت برگزاری این دهکده میزبان عزیزان بازدید کننده بود.

در پایان جا دارد تا از همه عزیزانی که در این یک هفته نمایشگاه، مجموعه ساحل امید را حمایت و همراهی کردند بسیار سپاسگزاریم، به ویژه از همیاران دلسوز، مهربان و همیشه همراهمان که مدیریت و اداره غرفه صنایع دستی موسسه را برعهده داشتند، کمال تشکر و قدردانی را داریم.

مسئول همیارن: هدیه هدایتی

همیارات این برنامه:

خانم ها نیلوفر رستم پور، مرجان میرشفیعی و آقایان مجتبی یادگار، ناصر رحیمی، علی رجبی، امیر آقایی

پیروز باشید

موسسه پیام آوران ساحل امید

گالری تصاویر این برنامه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *