آموزش هنر زیبای سوخته نگاری روی چوب

سوخته نگاری روی چوب - نام کار: مینیاتور عشق - قیمت کار به همراه قاب: 60000 تومان

موسسه پیام آوران ساحل امید در راستای کارآفرینی اعضاء موسسه، دوره آموزشی این هنر زیبا را در ۱۲ جلسه تحت نظر مربیان مجرب، بصورت تضمینی و با تخفیف ویژه برگزار می کند.

ضمناً ارگانها، سازمانها و عموم هموطنان عزیزمان می توانند در راستای حمایت از کارآفرینی و اشتغال، جهت تهیه تندیس ها و هدایا برای همایشها یا عزیزان خود، از محصولات متنوع، زیبا و ماندگار موسسه با قیمتی مناسب خریداری فرمایند.

از طریق تلفن موسسه به شماره ۴۴۲۹۳۲۷۰– ۰۲۱ از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۶ پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

ضمناً هموطنان ساکن در خارج از کشور نیز می توانند جهت سفارشات خود از طریق پست الکترونیکی info@pasogroup.com با ما ارتباط برقرار کنند.

تاریخچه سوخته نگاری:

هنر زیبای سوخته نگاری روی چوب از هنرهای اصیل و فراموش شده ایران کهن می باشد که در خواب خوش فردا به سر می برد. این هنر بسیار زیبا و فوق العاده جذاب دارای تکنیکها و روشهای اجرایی فراوان می باشد که توسط هنرمندان با ذوق ایران دوباره جایگاه اصلی خود را پیدا کرده است. این هنر قابلیت کاربردی شدن را نیز دارد. قدمت این هنر به چند هزار سال قبل برمیگردد که بارزترین نشانه از این هنر در موزه ایران باستان روی استخوان عقاب میباشد.

چوبهایی که بهترین اجرای هنری را در بردارند شامل شمشاد، گردوی سفید و افرای جنگلی میباشند. ابزار معمول این هنر در حال حاضر هویه ۴۰ وات میباشد که بیشترین کاربرد را در این هنر دارد.

عزیزان می توانند در صورت کلیک بر روی هر عکس سایز و قیمت محصولات را نیز مشاهده فرمایند:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *