بروشور

 

حرف برای گفتن بسیار و گوش برای شنیدن اندک، اما میان همهمه‌ی شلوغی‌های شهر، می‌خواهیم صدای بلند کسانی باشیم که شاید کمتر شنیده می‌شوند.

آواز قاصدک ما خبر از امید آورده است. اینجا ساحل امید است؛ برای افراد دارای معلولیت و ما پیام‌آوران ساحل امید.

 

همه‌ی ما شهروند همین شهریم

سرآغاز قصه‌ی ما به اسفند ماه سال ۱۳۹۱ باز می‌گردد. یعنی زمانی که موسسه پیام آوران ساحل امید به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی،غیرتجاری و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسید. به این ترتیب با کسب مجوز از سازمان بهزیستی کشور و شماره ثبتی ۳۱۰۶۷ در آغاز راه پر فراز و نشیب فعالیت‌هایش قرار گرفت. راهی که در آن تلاش می‌کنیم تا “همه‌ی ما شهروند همین شهریم” دیگر یک شعار نباشد.

یک دنیا تجربه‌های نو

کارنامه‌ی ما پر است از سفر و شادابی و نشاط. از سفر‌ در پایتخت گرفته تا اردوهای برون‌شهری که در آن افراد دارای معلولیت با استفاده از امکانات مناسب به تفریح می‌پردازند. در کنار آن از توجه به مقولات ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و به ویژه حوزه کارآفرینی افراد دارای معلولیت نیز غافل نمانده‌ایم. برگزاری همایش‌های گوناگون و اطلاع رسانی در رسانه‌های مختلف نیز از جمله فعالیت‌هایی است که پیام‌آوران ساحل امید با امید به تحقق حقوق شهروندی افراد دارای معلولیت انجام داده است.

 

روی صورت آدم‌ها لبخند بکشیم

خوشحالیم که همه‌ی اتفاقات خوب و به یادماندنی در موسسه از طریق همیاری افرادی صورت گرفته است که در این زمینه دغدغه‌های مشترکی دارند. از آنجا که پیام‌آوران ساحل امید یک موسسه مردم‌نهاد است پس شما هم می‌توانید برای همکاری یا حمایت مالی از اهداف و فعالیت‌های موسسه همیار ما شوید. تنها کافیست با ما تماس بگیرید، به سایت موسسه سر بزنید یا در شبکه‌های اجتماعی به ما ملحق شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *